В університеті відбулося урочисте вручення дипломів магістрам-випускникам

333322 лютого 2017 року в університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-магістрам. Свято відбувалося в актовій залі університету, випускників привітали ректор з урочистою промовою та студенти університету, подарувавши магістрам музичні привітання. На святі були присутні представники ректорату, декани факультетів, серед запрошених – батьки та гості.Особливої атмосфери урочистості додавало те, що усі магістри були одягнуті у святкові мантії, а на врученні їх супроводжували декани факультетів. Цьогоріч, факультет фізичного виховання і спорту підготував та випустив 8 магістрів денної форми навчання спеціальності «Фізична реабілітація» та 47 магістрів денної та заочної форм навчання спеціальності «Фізичне виховання».

[soliloquy id=”765″]

Щороку факультетом фізичного виховання і спорту готуються висококваліфіковані фахівці галузі фізичного виховання і спорту, які користуються попитом серед працедавців не тільки Західного регіону,  але і за кордоном. Бажаємо нашим випускникам-магістрам професійного та життєвого благополуччя, творчих злетів, приносити користь нашій Державі та примножувати славу Прикарпатського університету!