Виробнича практика

Відповідно до навчального плану і термінів проходження виробничих практик, кафедрою підібрано бази, які повністю відповідають вимогам підготовки фахівців у галузі фізичної реабілітації. Це, зокрема, Центральна міська клінічна лікарня м. Івано-Франківська, Івано-Франківська міська клінічна лікарня №1, Івано-Франківський обласний лікувально-фізкультурний центр “Здоров’я”, Івано-Франківська міська поліклініка №3, Залучанський будинок-інтернат для дітей з неврологічними захворюваннями, санаторій “Черче” ЗАТ “Укрпрофздоровниця”. У лікувальних закладах міста також проводяться практичні і лабораторні заняття при вивченні дисциплін циклу професійної і практичної підготовки. З даними закладами  укладені відповідні угоди.