Перша регіональна електронна студентська конференція

Сьогодні, 18 листопада 2020 року кафедрою спортивно-педагогічних дисциплін та кафедрою фізичної терапії, ерготерапії факультету фізичного виховання і спорту проведено Першу регіональну електронну студентську конференцію  «Актуальні проблеми фізичної культури, спорту, фізичної терапії та ерготерапії в сучасному суспільстві». Участь у конференції 90 студентів із  нашого ВНЗ, Буковинського державного медичного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка, Дрогобицького державного педагогічного університету. За результатами доповідей було відзначено 4 кращих студентів – Дмитро Духович (фізична терапія, ерготерапія), Анастасія Цепенда (Фізична культура і спорт), Оксана Римик (Фізична культура і спорт), Анна Патрійчук (Фізична культура і спорт). Відрадно, що вперше проведена конференція такого ґатунку викликала жвавий інтерес серед студентів-науковців Західного регіону, а, відтак, це черговий раз доводить, що не існує жодних перешкод для здійснення наукових досліджень саме студентами, а бажання молоді працювати на науковій ниві формує міцні перспективи для розвитку науки у галузі фізичної культури і спорту та фізичної терапії. Дякуємо організаторам конференції та сподіваємося, що таке величне наукове свято стане традиційним і дістане поширення на всю державу!