Розпочався безкоштовний онлайн-лекторій щодо фізичної терапії постраждалих внаслідок війни

Сьогодні кафедра фізичної терапії, ерготерапії розпочала цикл навчальних безкоштовних онлайн-семніраів для усіх зацікавлених щодо фізичної терапії постраждалих внаслідок бойових дій. Лекторій розпочала доцент кафедри, кандидат медичних наук, практикуючий фізичний терапевт Аравіцька Марія Геннадіївна лекцією “Базовий реабілітаційний догляд за пацієнтами, які перебувають на тривалому ліжковому режимі”.
Відрадно, що першу лекцію відвідали більше 50 слухачів з усіх куточків України.
Впевнені, що ініціатива кафедри допоможе подолати наслідки війни та буде нашим внеском у наближення перемоги.
Чекаємо Вас на нашій наступній лекції у вівторок, 12 квітня. Тема наступної лекції “Особливості фізичної терапії дітей після переломів, травм та поранень кінцівок”, лектор – доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії, кандидат наук із фізичного виховання і спорту (фізична реабілітація), практикуючий фізичний терапевт Войчишин лілія Ігорівна.
Детальніше про тематику наступних лекцій, розклад та можливість доєднатися можна переглянути за посиланням: