Продовжується онлайн-лекторій щодо фізичної терапії постраждалих внаслідок війни

Колектив кафедри фізичної терапії, ерготерапії продовжує проведення навчальних онлайн-семінарів, присвячених актуальним проблемам фізичної терапії осіб, які постраждали внаслідок війни. Сьогодні досить цікаву та актуальну лекцію представила професор кафедри, доктор медичних наук Шеремета Лідія Миколаївна. Тема сьогоднішньої лекції – “Ефективність ліків, що найчастіше застосовуються у період воєнних дій”. Через тиждень Лідія Миколаївна продовжить сьогоднішню тему і представить сучасний та актуальний матеріал щодо безпеки ліків, що застосовуються у період війни. Згодом відеозапис лекції можна буде переглянути на ютуб-каналі. Посилання подамо після обробки та підготовки відео. А тим часом, запрошуємо усіх зацікавлених на нашу наступну лекцію, у четвер, 28 квітня (“Фізична терапія при вогнепальних пораненнях кісток”).