Конференція трудового колективу та засідання Вченої ради ПНУ за участю професорсько-викладацького складу

27 грудня 2022 р. у Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» в змішаному форматі об 11.00 год. відбудеться конференція трудового колективу та засідання Вченої ради Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за участю професорсько-викладацького складу.

Порядок денний

1. Звіт ректора про діяльність університету в 2022 році. Доповідає ректор, проф. Ігор Цепенда.

2. Про зміни у складі Вченої ради університету. Доповідає ректор, проф. Ігор Цепенда.

3. Про результати виконання науково-дослідних тем у 2022 році. Затвердження наукової тематики на 2023 рік. Доповідає перший проректор, проф. Валентина Якубів.

4. Рекомендація до аспірантури / докторантури випускників / працівників університету у 2023 році. Доповідає завідувач відділу аспірантури і докторантури, проф. Роман Ільницький.

5. Різне.

шаблон

Під’єднатися онлайн можна за посиланням: pu.we b ex.com/meet/pnu_vs