Санагурська Мар’яна Андріївна
У 2019 році закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія» та здобула диплом магістра з відзнакою.
З 2018 року працює у Медичному центрі доктора Бубновського на посаді фахівця з фізичної реабілітації.
Особливістю занять у цьому центрі є використання спеціально розроблених комплексів вправ на багатофункціональних тренажерах Бубновського з функціями декомпресії та антигравітації (БТБ).
![На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/242159106_6015180868552469_5409387839460300147_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=mlPUxl5058EAX_lchQA&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT8S0KSav1ys4wrmOGy4U1KW9pkMqSNOQFECJuk1AJml1Q&oe=61BC7407)