Випускники

Юрій Мосейчук

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри фізичної культури та основ здоров’я Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Навчався в аспірантурі при кафедрі фізичної реабілітації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Корекція емоційно-поведінкових відхилень студентів засобами фізичного виховання» за спеціальністю 24.00.02 –  Фізична культура, фізичне виховання різних груп населення. Керівник – доктор медичних наук, професор, на той час – завідувач кафедри фізичної реабілітації Бойчук Тетяна В’ячеславівна.

Вдячний кафедрі, ще тоді – фізичної реабілітації за можливість якісно і ефективно організувати наукове дослідження, персонально – завідувачці кафедрі Тетяні В’ячеславівні Бойчук за допомогу і наставництво, Едуарду Лапковському – за супровід при підготовці документів до захисту.

Голод Наталія Романівна

кандидат наук з фізичного виховання і спорту (фізична реабілітація), доцент кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету

У 2008 році закінчила ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” зі спеціальності «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», кваліфікація «Вчитель фізичної культури, організатор туристичної діяльності».

У 2016 році закінчила аспірантуру з фізичної реабілітації «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» та успішно захистила кандидатську дисертацію на тему: «Фізична реабілітація студенток спеціальної медичної групи з врахуванням порушень рухової
дієздатності». Здобула наукову ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту з наукової спеціальності 24.00.03 – «Фізична реабілітація».

Я, як випускник здобувач вашої кафедри переконана, що високий науковий потенціал науково-педагогічних працівників кафедри фізичної терапії, ерготерапії може бути використаний для корисної співпраці між нашими університетами.

Олексюк Лілія Ігорівна

Доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат наук з фізичного виховання і спорту (фізична реабілітація).

У 2012 році завершила навчання в аспірантури при кафедрі фізичної реабілітації і захистила дисертацію на тему «Фізична реабілітація учнів старшого шкільного віку гірських шкіл Карпатського регіону з порушеннями постави у саґітальній площині» за спеціальністю 24.00.03 – фізична реабілітація. Від тоді – працюю у Прикарпатському національному університеті на кафедрі фізичної терапії, ерготерапії.

Петрик Ольга Михайлівна

Доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат наук з фізичного виховання і спорту (фізична реабілітація)

Петрунів Христина Володимирівна

Фізичний терапевт, ерготерапевт, асистент кафедри фізичної терапії, ерготерапії.

Дідоха Іванна Володимирівна

Фізичний терапевт, ерготерапевт, заступник декана з навчальної роботи факультету фізичного виховання і спорту, старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії

Наконечна Світлана Павлівна
Фізичний терапевт, ерготерапевт, старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії
Ракаєва Анастасія Євгенівна

Фізичний терапевт, ерготерапевт, асистент кафедри фізичної терапії, ерготерапії, аспірант кафедри.

Мене звати Богославець Ростислав, мені 27 і зараз я фізичний терапевт в реабілітаційному центрі Святого Юди-Тадея, а також аспірант.
Свій кар‘єрний шлях, розпочав в 2013 році, коли вирішив вступити в Прикарпатський Національний університет імені Василя Стефаника, на спеціальність фізична терапія, ерготерапія.
Мої основні обов’язки включають проведення фізичних терапевтичних процедур, розробку індивідуальних планів оздоровлення та реабілітації для клієнтів з різними захворюваннями та травмами, викладання вправ для підтримки фізичної форми та здоров’я, а також надання консультацій клієнтам щодо їхнього стану здоров’я та його покращення.
Я маю ступінь бакалавра та магістра з фізичної терапії, ерготерапії, що дає мені глибокі знання в цій галузі та дозволяє надавати ефективну допомогу своїм клієнтам. Я маю досвід роботи з різними віковими групами та хворобами, включаючи пацієнтів зі сколіозом, артритом, травмами спини, ДЦП та іншими проблемами.Мої ключові навички включають:
* Розуміння принципів та методів фізичної терапії;
* Здатність розробляти індивідуальні плани оздоровлення та реабілітації;
* Вміння проводити фізичні терапевтичні процедури та вправи;
* Вміння працювати з різними віковими групами та пацієнтами з різними проблемами;
* Комунікативність та здатність пояснювати пацієнтам процедури та їх вплив на їхнє здоров’я;
Щиро дякую кафедрі фізичної терапії, ерготерапії за отримані знання та професійні навички! 
Кафедра фізичної терапії та ерготерапії — Івано-Франківський національний медичний університет Федорівська Леся Петрівна

Викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного
виховання Івано – Франківського національного медичного університету

У 2017 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Здобула кваліфікацію «Бакалавр» спеціальність «Здоров’я людини» професійна кваліфікація «Вчитель основ здоров’я». У 2018 р. закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника і здобула кваліфікацію «Магістр» спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», професійна кваліфікація «Фізичний терапевт, ерготерапевт». Після закінчення університету працювала на посаді Ерготерапевта в КНП «Городенківська Центральна Районна Лікарня». З 1 вересня 2020 року по даний час працюю на посаді викладача кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Івано – Франківського національного медичного університету.

Тільки завдяки навчанню на кафедрі фізичної реабілітації ПНУ я змогла досягнути професійної досконалості, і сьогодні я викладач Університету. Дякую Викладачам кафедри, завідувачу Думі Зіновію Васильовичу, доцента Аравіцькій Марії Геннадіївні за високий професіоналізм і любов  до своєї справи.

Кафедра фізичної терапії та ерготерапії — Івано-Франківський національний медичний університет Янів Олеся

Викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету.

2010 р. закінчила ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника і отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки «Фізичне виховання і спорт» та здобула кваліфікацію бакалавра фізичного виховання і спорту (фізична реабілітація).
2011 р. закінчила ДВНЗ Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію фахівця з фізичної реабілітації, викладача фізичного виховання.
2011 – 2014 рр. – навчання в аспірантури з відривом від виробництва за спеціальністю 24.00.03 «Фізична реабілітація» у ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». 2013 – 2016 рр. – асистент кафедри фізичної реабілітації ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».
З 2018 р. – викладач кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету.

Парцей Олег Степанович

асистент кафедри фізичної те реабілітаційної медицини Івано-Франківського національного медичного університету, аспірант кафедри фізичної терапії, ерготерапії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

У 2019 році здобув кваліфікацію у галузі “Основи охорони здоров’я” та отримав посаду медичного директора “Клініко-діагностичного центру” , де працює по сумісництву.
У 2021 році закінчив другу освіту за спеціальністю “Фізична терапія, ерготерапія” у Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника.
З лютого 2019 року є головним позаштатним спеціалістом “Академії боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина”.

Сарапук Роман Ігорович

асистент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Івано-Франківського національного медичного університету, аспірант кафедри фізичної терапії, ерготерапії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, ерготерапевт в КНП “Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”

Барчук Євгенія Вікторівна

асистент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Івано-Франківського національного медичного університету, фахівець з реабілітації в ІФФ Інститут вертебрології і реабілітації, старший фізичний терапевт відділення.

У 2009 р – закінчила Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за спеціальністю «Фізична реабілітація». З 2012 р. – спеціаліст з масажу в ІФФ Інститут вертебрології і реабілітації.

З 2017 р. – фахівець з реабілітації в ІФФ Інститут вертебрології і
реабілітації, старший фізичний терапевт відділення.

Горбата Роксолана Михайлівна

асистент кафедри фізичної та реабілітаційної медицини Івано-Франківського національного медичного університету

У 2010 року вступила до Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника на факультет фізичного виховання і спорту на кафедру “фізичної реабілітації” в м. Івано-Франківськ. У 2015 отримала кваліфікацію магістра за спеціальністю фізичної реабілітації.

з 16.09.2019 по 31.08.2021 почала працювати в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на посаді асистента кафедри фізичної реабілітації та медико-біологічних основ фізичного виховання. З 1.09.2021 почала працювати в Івано-Франківському Національному Медичному університеті по цей час.

В 2015 році вступила до аспірантури за спеціальністю «фізична  реабілітація» з відривом від виробництва. Протягом навчання брала активну участь у наукових конференціях та семінарах. За роки навчання мною видано 4 статті. Під час навчання в аспірантурі вела практичні заняття з дисциплін фізична реабілітація спортсменів, фізична реабілітація при хірургічних захворюваннях для студентів 4-5 курсів.

Багровецький Павло  Богданович

Працюю у КНП «Яблунівська РЛ». Посада: Завідувач відділення відновного лікування дорослих та дітей віком від 3-х років, з ураженням нервової системи та опорно рухового апарату.
У 2017 році закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, магістратуру, за спеціальністю “Фізична терапія, ерготерапія”.
Моє навчання на кафедрі фізичної реабілітації дало можливість реалізувати свою давню мрію, зараз, використовуючи отримані знання – працюю за омріяною спеціальністю. Дякую!
Мене звати Гуменяк Наталія Петрівна, мені 25 і зараз я ерготерапевт в КНП «ЦМКЛ ІФМР».
Свій кар‘єрний шлях, розпочала в 2015 році, коли вирішила вступити в Прикарпатський Національний університет імені Василя Стефаника, на спеціальність фізична терапія, ерготерапія. Мої основні обов’язки включають відновлювати фізичне, соціальне та психічне здоров’я пацієнта, повертати його до нормального соціального, професійного та побутового життя.
Розробляти на засадах пацієнтоцентричності та індивідуальних реабілітаційних цілей відповідно до чинного законодавства в галузі охорони здоров’я, реабілітації, освіти та соціального захисту компоненти індивідуальної програми реабілітації щодо ерготерапевтичного реабілітаційного втручання та безпосередньо проводити ці втручання,
брати участь у роботі мультидисциплінарної команди відділення відновного лікування під методологічним керівництвом лікаря фізичної та реабілітаційної медицини. Мої навички включають:
Навчити робити прості речі – застібати ґудзики, чистити зуби, брати чашку – робити усвідомлено рухи, які втратили для людини будь-який сенс.
Я, як ерготерапевт, забезпечую максимальну незалежність в повсякденному житті клієнта, який втратив важливі для життя навички.
Щиро дякую кафедрі фізичної терапії за отримані знання та професійні навички!
Мене звати Роман Олександрович Кирилюк і мені 25 років. На даний момент працюю фізичним терапевтом в реабілітаційно-оздоровчому центрі св. Юди-Тадея.
Після закінчення школи усвідомив важливість роботи фахівця з фізичної терапії та реабілітації, тому, не думаючи вступив у лави студентів Прикарпатського Національного Університету ім. В. Стефаника на спеціальність 227 фізична терапія, ерготерапія. Впродовж навчання здобував практичні навички на базі лікувального центру Альтмед, куди, потрапив на третьому курсі навчання. З четвертого курсу почався мій шлях, як фахівця.
Вже навчаючись на магістратурі я працював фізичним терапевтом у реабілітаційно-оздоровчому центрі св. Юди-Тадея та оволодів різними техніками фізичної реабілітації.
Фізична терапія, як і будь яка медична наука, не стоїть на місці, тому, після закінчення магістратури я освідомив, що на цьому не потрібно зупинятись. Вже в 2020 році я вступив до аспірантури ПНУ щоб далі розвиватись та набиратись знань у цій сфері.Дякую кафедрі фізичної терапії за можливість розвиватись та за отримані знання. 
Мене звати Заславський Петро Степанович, мені 25 роки. Я працюю фізичним терапевтом в Реабілітаційному центрі св. Юди-Тадея.
Після закінчення школи 2014 році, я обирав куди мені краще рухатися далі, довго вагався між психологією та фізичною терапією, але точно знав що поступатиму до Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника. Але після профорієнтації в університеті я точно вирішив поступати на спеціальність фізична терапія, ерготерапія.
Мені завжди подобалося допомагати людям, і я тоді зрозумів що саме ця спеціальність дає можливість працювати з людьми та допомагати їм покращувати їхнє здоров’я, і повернути їх до повсякденне життя.
За 5 років навчання в університеті я зрозумів що не помилився в своєму виборі, досить велика база практики дозволила ознайомитися з різноманітними напрямками фізичної терапії. «Міська поліклініка №1» де я здобув знання про загальні методи реабілітації в терапії, «Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня» пройшов курс реабілітації в педіатрії, «Медична практика» яка ознайомила з основами масажних прийомів в дорослих, «Товариство Червоного Хреста України» де пройшов курс долікарської допомоги при різноманітних кризових ситуаціях, «Центральна міська клінічна лікарня» дала великий досвід роботи в неврології, «Альтмед» тут я покращив навики роботи з дітьми у яких спостерігалося ДЦП. Після проходження даних баз практики я чітко зрозумів в яку сторону хочу розвиватися, і де саме знадобиться моя допомога.
Після закінчення бакалаврату я вирішив рухатися далі, тому у 2018 році поступив на магістратуру, для покращення своїх вмінь та навичок, яку в подальшому завершив з відзнакою. Але на цьому я вирішив не зупинятися, тому у 2020 поступив в аспірантуру в якій досі навчаюся.
В даний момент я навчаюся та працюю в центр ім. Святого Юди-Тадея.
Я дуже вдячний кафедрі фізичної терапії за весь час який я провів в університеті, за велику кількість знань, вмінь та навичок які я здобув, а головне за розуміння того що потрібно студентам. Дякую вам за цей великий вклад в моє життя!
Олексюк Віктор
Співзасновник Реабілітаційного центру св. Юди-Тадея.
У 2021 році закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, здобувши другу вищу освіту за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія». З 2022 року аспірант кафедри фізичної терапії, ерготерапії.
Майор ЗСУ. З початку війни з Росією добровільно призвався боронити нашу Батьківщину від загарбників. Продовжую нести службу на сході України.
Спеціалізуюся на реабілітації військових після травм та поранень.
Щиро дякую кафедрі за досвід і за те, що отримав змогу в законний спосіб перетворити захоплення в професію та бути корисним суспільству, що в даний час є дуже актуальним і необхідним.
Мене звати Осадчий Віталій, мені 22 і зараз я фізичний терапевт в реабілітаційному центрі Святого Юди-Тадея.
Мій професійний шлях розпочався у 2019 році , коли я ,будучи випускником Коломийського медичного коледжу ім. І.Франка ,обирав вуз для подальшого навчання. Довго не думаючи, я вирішив здобувати освіту в Пракарпатському Національному університеті імені Василя Стефаника на спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”. Адже в роботі реабілітолога так вдало поєднуються не тільки вміння покращувати здоров‘я та життєдіяльність людини, але й вміння комунікувати з людьми . Ще під час навчання я зрозумів, що зробив правильний вибір майбутньої професії та університету, тому вирішив якнайшвидше опанувати потрібні навички не тільки в теорії, але й на практиці. В цьому мені допоміг чудовий викладацький склад кафедри “Фізичної терапії, ерготерапії”.На початку 4 курсу навчання я почав працювати асистентом фізичного терапевта в центрі Святого Юди-Тадея.
За допомогою роботи та навчання я освоїв техніки та методики оздоровчого масажу, оволодів техніками мануальної терапії та пасивної розробки суглобів і найголовніше навчився правильно розробляти та дозувати реабілітаційні програми.
Після закінчення бакалаврату в 2022 році, я одразу вирішив вступити на магістратуру задля підвищення свого професійного рівня. І почав працювати в реабілітаційному центрі фізичним терапевтом. Найбільше уваги я приділяв роботі з дітками із ДЦП, спиною Біфіда, вальгусною чи варусною деформацією стоп, клешоногістю або малюкам з відставанням у фізичному чи психомоторному розвитку.
І з часом я зрозумів, що дитяча реабілітація це справді дуже важлива професія яка подобається мені. Адже зараз я щиро радію кожному успіху чи навіть самостійному руху і отримую масу позитивних емоцій від своєї роботи кожного дня.
Щиро дякую кафедрі Фізичної терапії за отримані знання та професійні навички! 
Мене звати Яна Федик, мені 23 і зараз я фізичний терапевт в реабілітаційному центрі Святого Юди-Тадея.
Мій професійний шлях розпочався у 2017 році , коли я ,будучи випускницею ,обирала вуз для подальшого навчання. Довго не думаючи, я вирішила здобувати освіту в Пракарпатському Національному університеті імені Василя Стефаника на спеціальності фізична терапія, ерготерапія. Адже в роботі реабілітолога так вдало поєднуються не тільки вміння покращувати здоров‘я та життєдіяльність людини, але й вміння комунікувати з людьми . Ще під час навчання я зрозуміла, що зробила правильний вибір майбутньої професії та університету, тому вирішила якнайшвидше опанувати потрібні навички не тільки в теорії, але й на практиці.На початку 4 курсу навчання я почала працювати асистентом фізичного терапевта в центрі Святого Юди-Тадея.
За допомогою роботи та навчання я освоїла техніки та методики оздоровчого та логопедичного масажу, оволоділа техніками мануальної терапії та пасивної розробки суглобів і найголовніше навчилася правильно розробляти та дозувати реабілітаційні програми.
Після закінчення бакалаврату в 2021 році, я одразу поступила в магістратуру задля підвищення свого професійного рівня і почала працювати в реабілітаційному центрі фізичним терапевтом. Найбільше уваги я приділяла роботі з дітками із ДЦП, спіною Біфіда, вальгусною чи варусною деформацією стоп, клишоногістю або малюкам з відставанням у фізичному чи психомоторному розвитку.
І з часом я зрозуміла, що дитяча реабілітація це справді МОЄ. Адже зараз я щиро радію кожному першому кроку чи навіть самостійному руху і отримую масу позитивних емоцій від своєї роботи кожного дня.
Щиро дякую кафедрі фізичної терапії за отримані знання та професійні навички!
Мене звати Едуард Макарчук, мені 24 роки. Я працюю фізичним терапевтом в реабілітаційно-оздоровчому центрі ім. Святого Юди-Тадея.
У 2016 році після закінчення навчання в школі, я поступив до Прикарпацького Національного університету імені Василя Стефаника на спеціальність фізична терапія, ерготерапія.
Ще тоді, у 2016 році спеціальність фізичного терапевта здалась мені дуже цікавою та перспективною.
З кожним роком я ставав все більше впевненим в тому, що зробив правильний вибір. Під час навчання на 3 році я двічі проходив практику в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні,
де покращив навички дитячого масажу та збагатив знання що до ЛФК з дітьми різного віку.
Після першого практичного досвіду – я зрозумів що це саме те чого я хочу. Через рік, на 4 році навчання я двічі проходив практику у ЦМКЛ та ще більше збагатив свій практичний досвід, навчився розробляти реабілітаційні програми
та працювати з пацієнтами у неврологічному відділенні а також отримав перший досвід роботи у відділенні інтенсивної терапії, саме там я переконався у тому наскільки це відповідальна робота, та це ще більше мене мотивувало.
У 2020 році після отримання диплому фізичного терапевта через декілька місяців я подав документи до магістратури та вирішив продовжити навчання і здобути освітній рівень “магістр”
Під час навчання на магістратурі я проходив практику у реабілітаційному центрі Святого Юди-Тадея. Під час проходження практики я познайомився з роботою у центрі та з колективом у цілому, пізніше я отримав можливість залишитись тут і влаштуватись на роботу. Після завершення навчання та отримання диплому “магістр” у грудні 2021 року, я зрозумів що не можу на цьому зупинитись та вирішив продовжити навчання.
На початку 2022 року поступив до аспірантури ПНУ, продовжую навчання по сьогоднішній день.Хочу подякувати кафедрі фізичної терапії за ці чудові роки та можливість займатись саме тим що я хочу!
Перегуда Василина Василівна

У 2019 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю “Фізична терапія, ерготерапія”. З 2022 року працює на посаді ерготерапевта відділення реабілітації та відновного лікування у КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Івано-Франківської міської ради.
Працює асистентом кафедри фізичної терапії, ерготерапії.