Звітна наукова конференція студентів підсекції кафедри фізичної терапії, ерготерапії

04 квітня 2024 року відбулася звітна наукова конференція студентів факультету фізичного виховання і спорту. Керівник підсекції кафедри фізичної терапії, ерготерапії доктор філософії (PhD) старший викладач Світлана Павлівна НАКОНЕЧНА  наголосила, що основною метою проведення таких заходів є виявлення наукового потенціалу студентства, а також висвітлення  результатів їхніх досліджень. В підсумку проведення та обговорення доповідей були відзначені роботи таких студентів магістр 1-го року навчання Анжеліка ПАНЬКО ( Тема доповіді: “Кінезіотерапія пацієнтів з вертеброгенною патологією в стадії ремісії”), магістр 1-го року навчання Андрій ЗАВАДОВСЬКИЙ ( Тема доповіді:”Комплексна програма фізичної терапії осіб з пост віруснимсиндромом втоми в умовах оздоровчо-реабілітаційного центру”),  студент 2-го курсу Роман ЯКОВИНА (“Постмактектомічний хронічний больовий синдром. Клінікопатогенетичне обґрунтування розробки програмипсихокорекції і фізичної терапії для жінок після мастектомії”).

Щиро дякуємо активним студентам, які взяли участь у науковій конференції!