Практикуючі фахівці

Кузін Мирослава Михайлівна

Закінчила Івано-Франківський національний медичний університет у 2018 році, у 2020 році – інтернатуру за фахом «Внутрішні хвороби». Працювала сестрою медичною з 2020 по 2021 р.р.. З 2022 року – лікар фізичної та реабілітаційної медицини, відділення відновного лікування КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Івано-Франківської міської ради. З 2022 року – асистент кафедри «Фізичної терапії та ерготерапії» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Онуфрієв Олександр Вікторович

Здобув вищу освіту в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника
Магістр зі спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія”(2020), бакалавр , спеціальність Здоров’я людини (2019).
Був у збірній університету з греко-римської боротьби . Чемпіон чотирьох універсіад, багаторазовий чемпіон області. Чемпіон та призер міжнародних всеукраїнських та регіональних турнірів, дворазовий бронзовий призер Чемпіонату України . Кандидат в майстри спорту України. Працюю керівником реабілітаційної зали в спорт клубі hazard. Власник масажного салону.
Тренер спортивної академії з греко-римської боротьби.
Викладач з спортивної медицини та основ спортивної медицини.Щиро ціную свій університет , за можливість викладати і ділитися набутими знаннями і досвідом
Пилипишак Андрій Романович

Закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника у 2018 році, за спеціальністю «Фізична реабілітація». З 2016 р. до 2020 р. працював на посаді інструктора ЛФК фізіотерапевтичного відділення КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Івано-Франківської міської ради. З 2020 року і донині – фізичний терапевт у відділенні реабілітації та відновного лікування.

Тамазликар Сергій Іванович

Навчався у Буковинській державній медичній академії до 2000 року. Закінчив спеціальність «Лікувальна справа». Пройшов інтернатуру в пульмонологічному відділенні Чернівецької міської клінічної лікарні.

Із 2003 до 2023 року – завідувач фізіотерапевтичного відділення КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Івано-Франківської міської ради. З 2023 року – лікар-фізіотерапевт. Також з 2005 року – викладач основ реабілітації та фізіотерапії в Івано-Франківському базовому медичному коледжі.

Перегуда Василина Василівна

У 2019 році закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю “Фізична терапія, ерготерапія”. З 2022 року працює на посаді ерготерапевта відділення реабілітації та відновного лікування у КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Івано-Франківської міської ради.
Працює асистентом кафедри фізичної терапії, ерготерапії.