Запрошуємо долучитися до відкриття корпоративного соціально-відповідального проєкту «Наше здоров’я»
1 грудня о 14:30 в Центрі інноваційних освітніх технологій «PNU EcoSystem» відбудеться відкриття корпоративного соціально відповідального проєкту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника «Наше здоров’я», учасниками якого Ви можете стати, підключившись за покликанням нижче:
Відкриття проєкту розпочнеться із привітань ректора університету Ігоря Євгеновича ЦЕПЕНДИ.
Продовжиться дійство онлайн-лекцією на тему «Covid-19: що це таке і як з ним бути?» від завідувача кафедри біохімії та біотехнології, доктора біологічних наук, професора Володимира Івановича ЛУЩАКА, по звершенню якої ви можете поставити запитання, які Вас турбують.
Ну і на завершення, о 18:00, Ви зможете долучитися до онлайн-заняття з лікувальної гімнастики (дихальні вправи, вправи для хребта) від кандидата наук з фізичного виховання і спорту, доцента кафедри фізичної терапії, ерготерапії Лілії Ігорівни ВОЙЧИШИН.
Попіклуйтеся про Ваше здоров’я разом з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника.
![На зображенні може бути: текст «прикарпатський нацональний унверситет IMEHI василя стефаника корпоративний соцально видповдальний проект наше здоров'я TEMA зустрч "Covid-19. що це таке i як 3 ним бути?" лекця доктора бюологчних наук, професора володимира лущака 14:30 + лкувальна гмнастика вịд доцента кафедри фзичной терапи, ерготерапи лiii войчишин 18:00 1 грудня на Webex +»](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/p180x540/262478438_2979826152266599_6027344872071365049_n.jpg?_nc_cat=104&_nc_rgb565=1&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=a8sQKzHpctwAX_7qXsW&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT_gwRhOE6ZzCCX9o6GLTPu3O_q61jELbHFJP7TLUoaZWQ&oe=61BE3BEA)