Академічна мобільність викладачів кафедри

Упродовж 28 березня – 2 квітня 2023 року науково-педагогічні працівники кафедри професор Шеремета Л.М., доценти Аравіцька М.Г., Олексюк Л.І., Петрик О.М. стажувались у надсучасному реабілітаційному центрі «Anagennisi» та пов’язаному з ним шпиталі св. Люка (Салоніки, Греція), які надають високоспеціалізовану медичну та відновну допомогу пацієнтам різноманітного профілю з різних країн світу. Упродовж стажування викладачі кафедри ознайомились з самими прогресивними технологіями мануальної, механотерапевтичної, апаратної фізичної терапії, сучасними методиками ерготерапії (зокрема, із принципами роботи з апаратів «Lokomat», «Armeo», «Nirvana», «EKSOBionics»). Отримані знання будуть використані для оновлення навчально-методичних матеріалів освітніх програм кафедри.