5 квітня, в рамках звітної наукової конференції викладачів, аспірантів за 2022 рік, відбулось засідання секції Фізичної культури і спорту (керівник – к.пед.н., доц. Інна ТКАЧІВСЬКА). Незважаючи на війну в країні, продовжуємо навчання і наукову діяльність. З вітальним словом до учасників конференції звернувся декан факультету, професор Ярослав ЯЦІВ, який наголосив, що наукова робота займає пріоритетне місце в системі професійної підготовки майбутніх фахівців, і її потрібно розвивати і вдосконалювати. Відтак, на пленарному засіданні заслухано доповіді актуальної тематики, кожна з яких була цікавою, має наукову новизну й викликали низку запитань у слухачів та супроводжувалося жвавим обговоренням. Свої доповіді представили доцент Владислав МОЧЕРНЮК, професор Роман ГЕРИЧ та аспірант Сергій ДЕМЧУК. Наукові дебати було продовжено в трьох підсекціях: теорії та методики фізичної культури (модератор – к.б.н., доц. Богдан ЛІСОВСЬКИЙ), спортивно-педагогічних технологій (модератор – к.фіз.вих., доц. Андрій СИНИЦЯ) та фізичної терапії, ерготерапії (модератор – к. фіз. вих., доц. Ольга ПЕТРИК). Загалом, у роботі взяло участь понад 120 викладачів, молодих науковців та студентів, які відкрито проявляли інтерес щодо обговорення заявлених теоретичних та практичних проблем в галузі фізичної культури, спорту та зміцнення здоров’я.  Дякуємо усім за участь у роботі конференції й бажаємо цікавих наукових досліджень, проектів, плідних здобутків та перемоги. Слава ЗСУ! Все буде Україна!