Вітаємо аспірантів із успішним захистом наукових робіт на здобуття ступеня доктора філософії!

28 грудня 2023 року ще два здобувачі освітньо-наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 227 Терапія та реабілітація успішно захистили свої наукові роботи.

ПЕТРУНІВ ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Тема дисертації: КОРЕКЦІЯ РУХОВИХ ОЗНАК ГЕРІАТРИЧНИХ СИНДРОМІВ У ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ З ЕНДОПРОТЕЗОМ КОЛІННОГО СУГЛОБА ЗАСОБАМИ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ
Науковий керівник: Лапковський Едуард Йосипович — кандидат медичних наук  , доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології.

КУРАВСЬКА ЮЛІЯ СЕРГІЇВНА
Тема дисертації: КОРЕКЦІЯ ПІСЛЯПОЛОГОВИХ ЗМІН ФІЗИЧНОГО ТА ПСИХІЧНОГО СТАНУ ЖІНОК, ЯКІ ПЕРЕНЕСЛИ КЕСАРІВ РОЗТИН, ЗАСОБАМИ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ
Науковий керівник: Аравіцька Марія Геннадіївна — кандидат медичних наук, доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології.

Щиро вітаємо з успішним захистом!