Вітаємо аспірантів кафедри фізичної терапії, ерготерапії з успішним захистом дисертацій!

08 грудня успішно захистили дисертації на здобуття ступеня доктора філософії в галузі знань 22 Охорона здоров’я спеціальністю 227 Фізична терапія, ерготерапія
ДІДОХА ІВАННА ВОЛОДИМИРІВНА — старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії.
Тема дисертаційної роботи: “Фізична терапія осіб похилого віку з хворобою Паркінсона та старечою астенією”, науковий керівник – доцент кафедри терапії,реабілітації та морфології Аравіцька Марія Геннадіївна.

НАКОНЕЧНА СВІТЛАНА ПАВЛІВНА — старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії.
Темадисертаційної роботи: “Функціональні резерви організму студентів з порушеннями постави у сагітальній площині, плоскостопістю, ожирінням та їх корекція засобами фізичної терапії”, науковий керівник – професор кафедри терапії, реабілітації та морфології Лапковський Едуард Йосипович.

Щиро вітаємо з успішним захистом!