Вітаємо з успішним захистом аспірантів кафедри!

Щиро вітаємо Коваля Назара Петровича та Заславського Петра Степановича з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії.

Коваль Назар Петрович
Тема дисертації: ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ ОСІБ ПОХИЛОГО ВІКУ З МЕТАБОЛІЧНИМ СИНДРОМОМ ТА СТАРЕЧОЮ АСТЕНІЄЮ.
Науковий керівник: Аравіцька Марія Геннадіївна– кандидат медичних наук, доцент кафедри терапії, реабілітації і морфології.

Заславський Петро Степанович
Тема дисертації: ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ У ВІДНОВЛЕННІ ФУНКЦІЇ ВЕРХНЬОЇ КІНЦІВКИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ З НАСЛІДКАМИ ПОЛІСТРУКТУРНИХ ВОГНЕПАЛЬНИХ ПЕРЕЛОМІВ КІСТОК ПЕРЕДПЛІЧЧЯ.
Науковий керівник: Лапковський Едуард Йосипович – кандидат медичних наук, професор кафедри терапії, реабілітації і морфології, проректор з науково-педагогічної роботи.

Щиро вітаємо з успішним захистом та бажаємо подальших успіхів, великих досягнень та впевненості в собі!